اطلاعیه مهم در خصوص لزوم ثبت پیشنهاده و پایان‌نامه/ رساله دانشجویان کارشناسی ارشد/دکتری در سامانه ایرانداک
به اطلاع کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پایان‌نامه/ رساله را انتخاب کرده و هنوز از پایان‌نامه/رساله خود دفاع نکرده اند، می رساند که به عنوان بخشی از مرحله ثبت نام این درس، الزاماً می‌بایست در دو مرحله از طریق سامانه ایرانداک اقدامات زیر را انجام دهند: 
 
  1. مشخصات وعنوان پیشنهاده یا پایان‌نامه ارشد خود را در «سامانه ملی ثبت پایان‌نامه، رساله و پیشنهاده» پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ثبت و «کدرهگیری» تخصیص داده شده از طرف این سازمان را به آموزش دانشکده تحویل نمایند. لذا به این وسیله از کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری ورودی 1398 به بعد تقاضا می شود در اسرع وقت حداکثر تا تاریخ 11 تیرماه 1400 نسبت به ثبت پیشنهاده در سامانه sabt.irandac.ac.ir اقدام نموده و تاییدیه خود را به مدیر گروه آموزشی یا آموزش دانشکده ارسال نمایند.  
  1.  پس از دفاع از پایان‌نامه/رساله دانشجو موظف به همانندجویی و ثبت پایان‌نامه یا رساله خود در سامانه ایرانداک است. برای همانندجویی  به آدرس tik.irandoc.ac.ir مراجعه و گزارش این سایت را به آموزش دانشکده تحویل دهید.
 
 
بدیهی است که از تاریخ 1400/04/01 مجوز دفاع از پایان‌نامه/رساله و یا مجوز انجام امور دانش آموختگی برای دانشجویانی که تاییدیه ثبت پیشنهاده/پایان نامه خود و گواهی «همانند جو» را به آموزش دانشکده تحویل نداده اند صادر نشده و دانشجو مشمول جریمه خواهد شد. لذا خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به ارائه تاییدیه «ایرانداک» به دانشکده اقدام نمایید.  
تعداد بازدید:
699
تاریخ:
1400/04/02
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
دانشکده ریاضی : انتهای بزرگراه زین الدین شرق - خیابان وفادار شرقی - بلوار دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی - پردیس شهید رضائی نژاد
تلفن : 77125254   دورنگار : 77125291
صندوق پستی: 3381-16765    کد پستی : 83911-16569
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.