"رئیس دانشکده مهندسی عمران" دانشگاه منصوب شد
با حکم سرپرست دانشگاه، دکتر فریدون وفایی به سمت"رئیس دانشکده مهندسی عمران" دانشگاه منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی؛ دکتر امیر رضا شاهانی، سرپرست دانشگاه ضمن تقدیر از خدمات دکتر منصور حاجی حسینلو"رئیس سابق دانشکده مهندسی عمران" ، طی حکم مورخ 1402/04/28، دکتر فریدون وفایی را به سمت "رئیس دانشکده مهندسی عمران" دانشگاه منصوب کرد.
در این حکم آمده است: «امید است ان شاءالله در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و با همکاری سایر مسئولین ذیربط در جهت پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید».
پیرو این حکم جلسه معرفی رئیس جدید دانشکده مهندسی عمران روز سه شنبه 1402/05/03 در دانشکده مهندسی عمران با حضور دکتر امیررضا شاهانی سرپرست دانشگاه و جمعی از اساتید دانشکده برگزار گردید.
دکتر شاهانی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سالار شهیدان گفت: برخی از مشکلات مربوط به پراکندگی دانشگاه و زیرساخت‌هاست که ان‌شاءالله برای آن برنامه داریم.
وی گفت: کیفیت خروجی‌های دانشگاه باید افزایش یابد، همینطور اساتید و دانش آموختگان باید بیش از پیش به دانشگاه عِرق داشته باشند و عزیزانی که در جایگاه استاد یا دانش آموخته در فضاهای دیگری قرار دارند ظرفیت بسیار خوبی هستند و باید بیشتر در جریان فعالیت‌ها یاری رسان باشند.
امیدواریم با استفاده از این ظرفیت‌ها بتوانیم بیشتر در پروژه‌های بزرگ ملی موثر باشیم و اسباب برند سازی دانشگاه باشیم.
دکتر حاجی حسینلو نیز ضمن تشکر از حضار و تسلیت شهادت ابی عبدالله علیه السلام گفت: من بر حسب تکلیف وظیفه را پذیرفته و بر همین اساس هم تحویل میدهم، دکتر وفایی بسیار با تجربه و کارآمد هستند و همواره داوطلبانه آماده خدمت بوده اند، لذا بابت این انتخاب تبریک می گویم و در مشکلات در کنار عزیزان خواهم بود.
همچنین از دکتر شاهانی عزیز تقاضا دارم که در جلسات خصوصی ‌ای که با وزیر و مسئولان دارند نسبت به دغدغه معیشتی دانشگاهیان اهتمام فراوان داشته باشند.
حاجی حسینلو گفت: در رابطه با عملکرد خود باید عرض کنم، تفاهم نامه های خوبی منعقد شد، مانند موضوع همکاری با آتش نشانی، موضوع همکاری با نظام مهندسی و دوره دیپلماسی آب و...
اما مهمترین پروژه ای که اجرا کردیم پروژه سوله ورزشی بود که الحمدلله در حال اجراست و اسباب خرسندی است که اعلام کنم بواسطه این سوله شرایط ورزشی برای بانوان نیز فراهم باشد.
در پایان از همه همکاران که بنده را یاری نمودند تشکر ویژه دارم و از همه سروران بابت قصور احتمالی طلب حلالیت دارم.
دکتر شاهانی در پاسخ به درخواست دکتر حاجی‌حسینلو گفت: یکی از مهمترین مواردی که بنده پیگیر آن هستم فرایند رفاهی و معیشتی خانواده دانشگاهی خواجه نصیر است و امیدوارم بتوانیم شرایط را بهبود ببخشیم.
دکتر وفایی رئیس دانشکده عمران نیز گفت: نکته بسیار مثبت دکتر حاجی حسینلو مشورت گیری و احترام واقعی به اشخاص بود و امیدوارم که بتوانم برنامه های خوب ایشان را پیگیری کنم.
در بخش پایانی صحبت‌ها نیز تعدادی از اساتید حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1402/04/28
تعداد بازدید:
4825
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:10
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الكترونيكي شما
شماره تلفن
توضيحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
كد امنيت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.